Ви маєте право говорити "ні".
Ви маєте право говорити "ні".
Більше того, дитині це життєво необхідно.
Адже кордони - це не лише про соціальноприйнятну поведінку (бо дитина - не центр світу, а рівноцінний учасник спільноти людей), а й про БЕЗПЕКУ та відчуття ОПОРИ на більш сильних та більш досвідчених батьків (ну і більш розумних, адже кора головного мозку, яка допомагає краще бачити дії-наслідки, формується до 25 років, дитина просто фізично не здатна на такий же самоконтроль та прогнозування, як дорослий).
Ви маєте право говорити "ні".
Reviewed by nvk5.kremenets@gmail.com
on
листопада 09, 2020
Rating:
![Ви маєте право говорити "ні".](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEj4We0qsvadfMkFpJp_ZrXN50gLXF6iP2wmaZHi9jMjZKjvAc24Y2RsLuE8Ed-RA97bJIFZ2YdpNDSpXz_wSOC5V8dtZpko3cTGGirQ98R1XBYUGQZGMLLcuS6PYdU3Ux-9QXs4PAm1gEk/s72-c/121786909_693302137968097_8092660384832049143_o.jpg)
Немає коментарів:
Дописати коментар