"Осіння казка"
Ось і завітала щедра осінь, яка повноцінно панує уже другий місяць. З давніх давен люди відмічали свято осені, свято зібраного урожаю. Так, 30 жовтня у старших вихованців НВК відбулося свято "Осіння казка". Концертна програма справді порадувала присутніх гарним настроєм та гумором. Програма святкового заходу була яскравою танцювальними номерами та музичними композиціями. Свято пройшло у колі друзів, у барвах осені, з квітами та дарами природи.
"Осіння казка"
Reviewed by nvk5.kremenets@gmail.com
on
листопада 03, 2020
Rating:
!["Осіння казка"](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEi7kzqpFT3aQWJgW9ZnlePWSGPIdhQGoBhw2K0vSEfdti0UJPeqhf0BgHdNHzeaLjtrWZqLtOt-5dCadDeqKhcMNZl_r5_5-KEhPyFr8sbZ1xfStGJTwjiwybpnke7lvt07R8ZV6yQ_D3k/s72-c/20201030_104926+%25281%2529.jpg)
Немає коментарів:
Дописати коментар