Онлайн конкурс з образотворчого мистецтва присвяченого творчості художника-земляка Івана Хворостецького
Учні 9 класу Філіп'юк Каріна та Мулик Олександр брали участь у онлайн-конкурсі Фахового коледжу КОГПА ім. Тараса Шевченка з образотворчого мистецтва, присвяченого творчості художника-земляка Івана Хворостецького . Де Філіп'юк Каріна здобула почесне - ІІ місце у номінації "Тематична композиція" , Мулик Олександр здобув - ІІ місце у номінації "Графіка". Вітаємо призерів та бажаємо творчих злетів!
Онлайн конкурс з образотворчого мистецтва присвяченого творчості художника-земляка Івана Хворостецького
Reviewed by nvk5.kremenets@gmail.com
on
травня 11, 2021
Rating:
![Онлайн конкурс з образотворчого мистецтва присвяченого творчості художника-земляка Івана Хворостецького](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjQCcru1HwcFCAYjIVNweLIghutxRDEl-pkMOfLcMgFOqXM_Vr8fSUxaWjh4aOK5vzblWQQc1QUmFEFFXcyjWq2vvV1pO8ramOvEVXeIHoa3q8T6F9ZnsFXu3cDvhTdlavI8mUVIHQZsgc/s72-c/1620744553382083-0.png)
Немає коментарів:
Дописати коментар