У НВК відбулися об'єктові тренування з цивільного захисту
Запобігти, попередити, врятувати - головне завдання цивільного захисту. Сьогодні у НВК відбулися об'єктові тренування з цивільного захисту.
28 квітня в НВК відбувся День ЦЗ. За планом комплексного об'єктового тренування були відпрацьовані дії за сигналом цивільного захисту"Увага всім! " ввідними в умовах пожежі. До проведення цього дня долучився весь персонал і вихованці НВК.Класними керівниками була проведена єдина виховна година, яка спрямована на формування навичок захисту в різних надзвичайних ситуаціях.
Хочемо окремо подякувати керівникам Кременецького районного відділу УДСНС України в Тернопільській області за сприяння у проведені об'єктових тренувань, які показали цікавий майстер -клас з пожежної безпеки.Закінчився День цивільного захисту підбиттям підсумків та обговоренням результатів проведення заходу.
У НВК відбулися об'єктові тренування з цивільного захисту
Reviewed by nvk5.kremenets@gmail.com
on
травня 11, 2021
Rating:
![У НВК відбулися об'єктові тренування з цивільного захисту](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgD_zIS5fR8SlWQJXk5-lo9oQBWVADXYo2LIdAYgZXJfxQaKeEAehtxgJeidVXvZtbPiaKgscBRDdyBLKDTqUZTF_mq17-fMt303BP12pSILbatziDU2GuZDnJdo4UoPkjdjl9vW44mWn8/s72-c/1620743745852890-0.png)
Немає коментарів:
Дописати коментар