День кота (2-А клас)
День кота в Європі відзначають з 1992 року.
Милі пухнасті звірята є не тільки домашніми улюбленцями, серед них багато бездомних.... Італійський журналіст Клауді Ангелетті запропонував відзначати День кота, тим самим нагадуючи людям, що ці ласкаві граційні тваринки потребують їх любові та піклування.
У багатьох учнів нашої школи живуть вдома коти та кішки: білі, чорні, руді, сірі, плямисті, породисті та звичайні... Усі вони є улюбленцями маленьких господарів
День кота (2-А клас)
Reviewed by nvk5.kremenets@gmail.com
on
лютого 22, 2021
Rating:
![День кота (2-А клас)](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiKPYWgfYgCwzX2UaW56e9oxUcLfnpyArafLrZgodq1fPgpf5Hy85LNpKO_ob8Ov3oGNaRX2JrTQFgG-dNYpWIU9JDxz_6HPQN8ZraN8Fd0s1hu6cfxvl9Ro_D75F7dWuC_jgx4Tm3MJGs/s72-c/151805537_1710914855754436_8369691824559176330_o.jpg)
Немає коментарів:
Дописати коментар