НВК "Кременецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5"


ads

Центр інноваційної освіти оголошує набір вчителів на навчальну програму «Про.Навики»Центр інноваційної освіти оголошує набір вчителів на навчальну програму «Про.Навики»

Реєстрація триває до: 20-09-2015


1 жовтня 2015 для вчителів розпочнеться навчальна програма з професійного та особистісного зростання, яка має на меті згуртувати проактивних вчителів, розповісти про найновіші тенденції та світові методики, а також розвинути навики, необхідні для успіху освітянина у XXI столітті. Особливість програми полягає у формуванні майданчику для обговорень, дискусій та впровадження проектів, що нестимуть світоглядні зміни, яких потребує освіта в Україні.

Сьогодні дуже важливо продовжувати навчатись протягом життя. Ми віримо, що кожен учень володіє здатністю критично та творчо мислити, аналізувати інформацію, вирішувати реальні проблеми, приймати самостійні рішення, а найголовніше - кожна дитина є володарем унікального таланту. 

Через навчальну програму для вчителів ми прагнемо створити майданчик співпраці для вчителів, які прагнуть через власний розвиток зробити шкільний досвід своїх учнів максимально ефективним та захопливим. На навчальній програмі для вчителів, освітяни дізнаються про тренди та міжнародний досвід в освіті, співпрацюватимуть із психологом, щоб краще зрозуміти внутрішній світ дитини, соціологом, щоб усвідомити важливість батьків у процесі навчання, а також попрацюють з професіоналами різних галузей над поліпшенням власної ефективності та навиків.
 

Також осіння програма буде насичена дискусіями про зміни та роль вчителя у цих змінах, про ставлення дітей до вчителя, про зміну цінностей українців, та розуміння нового покоління учнів.
 

ДЕТАЛІ:
 

• старт 1 жовтня 2015 р.
 
• тривалість 5 місяців
 
• модульний формат, тобто навчання відбуватиметься лише 3 дні на місяць (четвер, п’ятниця, субота)
 
• вартість - 1500 грн
 

Є можливість отримати стипендію на навчання. Якщо ви хочете взяти участь у конкурсі на стипендію, вкажіть, будь ласка, про це у аплікаційній формі, а як тільки розпочнеться конкурс, ми вас повідомимо.
 

Деталі та форми заповнення за адресою http://www.civicua.org/text/calendar/viewg.html?q=2542318

Джерело
 : Центр інноваційної освіти
Центр інноваційної освіти оголошує набір вчителів на навчальну програму «Про.Навики» Центр інноваційної освіти оголошує набір вчителів на навчальну програму «Про.Навики» Reviewed by nvk5.kremenets@gmail.com on вересня 03, 2015 Rating: 5

Немає коментарів:

На платформі Blogger.