У 6-А на виховній годині сьогодні переглянули відеоролик "Як творилася держава
У 6-А на виховній годині сьогодні переглянули відеоролик "Як творилася держава. Українська революція 1917-1921 років". Вкотре переконались, що історія розвивається по спіралі. Так багато тогочасних подій перегукується із нашим сьогоденням...
Хто цікавиться цим історичним періодом, рекомендуємо нашу знахідку: гра Українська революція. Цікавий спосіб познайомитись з історичними персонажами та подіями цього періоду.
У 6-А на виховній годині сьогодні переглянули відеоролик "Як творилася держава
Reviewed by nvk5.kremenets@gmail.com
on
січня 23, 2021
Rating:
![У 6-А на виховній годині сьогодні переглянули відеоролик "Як творилася держава](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEg-ri811bVc7Y3QzIsLbkXqD7HJE3hX3Ot4_8XpWP3KNXCT06gVzqXmLaou5poUcuL3QfgitMzt964J_ZXSVHSrXTLAPKUn9LsV2hPYAfRguK0cc9NFHHOlhLIPShX8jLKZ8WjSaJzFQF8/s72-c/140864088_810611102854724_8181898046055310455_o.jpg)
Немає коментарів:
Дописати коментар