І знову перемога!
Майже два місяці тому учні 1-А класу взяли участь у конкурсі від проєкту "Всеосвіта". До боротьби за приз долучилися учні, вчителі та працівники школи, знайомі та друзі. Результати голосування стали дуже радісними та приємними для усіх нас: друге місце і приз - проекційний екран. Його продемонстрував присутнім на загальношкільній лінійці директор НВК А.М. Смаглюк.
І знову перемога!
Reviewed by nvk5.kremenets@gmail.com
on
лютого 17, 2020
Rating:
![І знову перемога!](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgfUsSqHm8TSnWzSo2_fKVdkAOvZunzBZUvxsquDSQe1-Pwm7EzAHWJZcs312Yepg6Kh0QLFjOf8lVq0rI4J1eGmICI5zmCEL8RUVYo5CzqSr7uo5ftzDHRCTThFISgff7VgjooRYrVtzQ/s72-c/IMG-c4ecdb5d9b0743e89a0c2b4ff1d2e648-V.jpg)
Немає коментарів:
Дописати коментар