"Безпечний інтернет"
Сьогодні наші третьокласники взяли участь у тренінгу "Спілкування он-лайн: задоволення і безпека". Заняття приурочене до Всесвітнього дня безпечного Інтернету, який цього року відзначають 11 лютого. Дітки сплели свою "Всесвітню павутину", працювали з інтерактивною вправою "Світлофор". На завершення тренінгу учні отримали тематичні буклети, в яких зможуть прочитати про правила поведінки в мережі, правила мережевого етикету та ознаки кібербулінгу.
"Безпечний інтернет"
Reviewed by nvk5.kremenets@gmail.com
on
лютого 10, 2020
Rating:
!["Безпечний інтернет"](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhgvJWKPUtcb4UvIm76J7eNqJYBpQAcFa0ZkDBBL7JhJTB2g7JkGjo2pKYUkkP01vUGFZHdRyDfYs3HqyKy42pYcLDUsrL8FU4cz4wlBQEA0YkCKuB1Yx15WYUBnZn9wpt3fHWtRJqazjo/s72-c/84998842_586579525257884_5971116890725023744_o.jpg)
Немає коментарів:
Дописати коментар