НВК "Кременецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5"


ads

День української писемності та мови

            День української писемності та мови — щорічно святкується 9 листопада. Саме 9 листопада  вшановують Нестора Літописця - київського літописця та письменника-агіографа. З 1073 Нестор - чернець Києво-Печерського монастиря, автор «Житій святих князів Бориса і Гліба й Теодосія Печерського». Вважається упорядником (за іншою версією автором) «Повісті минулих літ».

У церковному календарі день вшанування пам'яті Преподобного Нестора Літописця припадає на 9 листопада, саме цього дня в Україні, починаючи з 1997, відзначають День української писемності та мови. Також в День української писемності та мови стартує Міжнародний конкурс знавців української мови імені Петра Яцика, до якого щорічно долучаються понад 5 млн учасників з 20 країн світу.
Наші учні не залишились осторонь, саме сьогодні у школі проходив І етап конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика, крім цього були проведені виховні години та години  спілкування, учні старших класів були залучені до проведення круглого столу «Нестор Літописець: відоме та маловідоме!»
Вітаємо усіх із Днем української писемності та мови!
День української писемності та мови День української писемності та мови Reviewed by nvk5.kremenets@gmail.com on листопада 09, 2018 Rating: 5

Немає коментарів:

На платформі Blogger.