НВК "Кременецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5"


ads

День української писемності та мови

            День української писемності та мови — щорічно святкується 9 листопада. Саме 9 листопада  вшановують Нестора Літописця - київського літописця та письменника-агіографа. З 1073 Нестор - чернець Києво-Печерського монастиря, автор «Житій святих князів Бориса і Гліба й Теодосія Печерського». Вважається упорядником (за іншою версією автором) «Повісті минулих літ».

У церковному календарі день вшанування пам'яті Преподобного Нестора Літописця припадає на 9 листопада, саме цього дня в Україні, починаючи з 1997, відзначають День української писемності та мови. Також в День української писемності та мови стартує Міжнародний конкурс знавців української мови імені Петра Яцика, до якого щорічно долучаються понад 5 млн учасників з 20 країн світу.
Наші учні не залишились осторонь, саме сьогодні у школі проходив І етап конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика, крім цього були проведені виховні години та години  спілкування, учні старших класів були залучені до проведення круглого столу «Нестор Літописець: відоме та маловідоме!»
Вітаємо усіх із Днем української писемності та мови!
День української писемності та мови День української писемності та мови Reviewed by Школа No5 Кременець on листопада 09, 2018 Rating: 5

Немає коментарів:

На платформі Blogger.