Безпечна дорога до школи
Учні 4-А класу взяли участь у Всеукраїнському конкурсі, спрямованому на покращення знань Правил дорожнього руху з метою підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Україні від освітнього проекту "Всеосвіта" "БЕЗПЕЧНА ДОРОГА ДО ШКОЛИ".
Дипломи ІІ ступеня отримали - Борисевич Станіслав, Боярчук Жанна, Новаковська Катерина та Швець Анна. Дипломами ІІІ ступеня нагороджені - Осіпчук Домініка і Смолінчук Софія. Решта учнів класі отримали сертифікати учасників.
Дипломи ІІ ступеня отримали - Борисевич Станіслав, Боярчук Жанна, Новаковська Катерина та Швець Анна. Дипломами ІІІ ступеня нагороджені - Осіпчук Домініка і Смолінчук Софія. Решта учнів класі отримали сертифікати учасників.
Вітаємо!!!
Безпечна дорога до школи
Reviewed by nvk5.kremenets@gmail.com
on
листопада 12, 2018
Rating:
![Безпечна дорога до школи](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgK1Ob8Z39vR86PbOLPCUJ22VNxPzozk9RgICIzIJfU5RdXR7PT6UZGxGtb7Vp-9rcMeZXAd0-Ik2j7-9P50bPbg55wP1tWP7G8sMMzPQDAhzxjoYIwvDwHaI_eJ3_Hix6DKHyXO82F3iI/s72-c/20181107_084121.jpg)
Немає коментарів:
Дописати коментар