НВК "Кременецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5"


ads

Компостуйте разом з нами!

Сьогодні учнями на території школи було встановлено компостер, який НВК було передано в рамках екологічного проекту «Компола».
Компостування – метод виробництва добрив із різних органічних відходів, для отримання екологічно чистої продукції та покращення ґрунту.
Ще у Стародавньому Римі використовували метод компостування для виробництва якісних добрив, що було важливо для отримання урожаю на бідних ґрунтах Італії.
Ми приєднуємося до екологічної переробки опалого листя та органічних відходів, і закликаємо усіх Кременчан не спалювати опале листя, а компостувати. Тому, що речовини, які виділяються при спалюванні призводять до захворювання органів дихання, в тому числі  до провокування онкологічних захворювань тощо. Крім того, це серйозна шкода для довкілля, тому що згоряння листя призводить до загибелі мікроорганізмів в ґрунті, сповільнює відновлення ґрунту.  

Компостуйте разом з нами! Ми за чисте довкілля!Компостуйте разом з нами! Компостуйте разом з нами! Reviewed by nvk5.kremenets@gmail.com on жовтня 19, 2018 Rating: 5

Немає коментарів:

На платформі Blogger.