Операція "ЛЮБИСТОК"
Здавна в Україні ЛЮБИСТОК - символ миру, злагоди, щастя, спокою та любові. Традиція дарувати "любистки", невеличкі подарунки-сюрпризи солдатам на фронт, з'явилася в Україні ще під час І світової війни. Тож вивчивши історію учні 10 класу, які є членами шкільного клубу соціального підприємництва "ІН ВЕСТ SCHOOL", ініціювали відродження цієї доброчинної традиції. Так у НВК у вересні було започатковано операцію "ЛЮБИСТОК". Учні, батьки та вчителі збирали подарунки солдатам до Дня Захисника, який вся Україна святкує 14 жовтня.
Ми надіємося, що наші ЛЮБИСТКИ зігріють серця і принесуть мир!
Ми надіємося, що наші ЛЮБИСТКИ зігріють серця і принесуть мир!
Операція "ЛЮБИСТОК"
Reviewed by nvk5.kremenets@gmail.com
on
жовтня 19, 2018
Rating:
![Операція "ЛЮБИСТОК"](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgspMLjoleAjXhKYhIxhDu4sFcCQ2HbFKoK9RaV0G9H-k9WOcjfdwJiRa1LeBYcFGjy267cVgwwv9cWqtVItHL3MgoAj2KmDzxtUaTZbQwqf3__qnY3-HyF2-4UXe5SruELDYHdruR3oIs/s72-c/IMG_20181018_133432.jpg)
Немає коментарів:
Дописати коментар