З 12 по 16 вересня у школі проходив Олімпійський тиждень «Наш олімпійський резерв», який присвячувався здобуткам українських спортсменів на внутрішніх та міжнародних аренах.На протязі тижня було проведено ряд заходів: Тематично-інформаційна година "Україна олімпійська", веселі старти "Юнний олімпієць", конкурс "Кращий олімпієць" тощо. За результатами конкурсів кращі учні були нагороджені грамотами.
Підписатися на:
Дописати коментарі
(
Atom
)
Немає коментарів:
Дописати коментар