#методична_комісія_в_дії
Вивчати англійську мову-справа не проста, але наші вчителі вміють прикрасити,на перший погляд, звичайний урок різними барвами. Сьогодні учні 2-Б класу (вчитель Альона Ключко Ткаченко ) відпрацьовували нові навички та вправлялися у вживанні нових слів з теми "My room", виконували креативні та яскраві завдання,працювали з флеш картками, а головне, що вільно спілкувалися і оперували англійськими словами, а це запорука успіху в вивченні іноземної мови.
#методична_комісія_в_дії
#методична_комісія_в_дії
Reviewed by nvk5.kremenets@gmail.com
on
грудня 01, 2021
Rating:
![#методична_комісія_в_дії](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjH9FNqIUbhESMsPeoM6InGersEimu_gIDLCHWRzxgoLf4TxVcOTi7IHMn7MXuoHrguVNhPykGopmm579BvlQ9mBJqIjoGwXbBc5DyJy7jErjPrSSbDg5vtLnW8lzAmicC4tGcYu5HBHAA/s72-c/259474338_3061224660780533_8415150993752237415_n.jpg)
Немає коментарів:
Дописати коментар