«Посвята в старшокласники»
«Посвята в старшокласники»
Веселих, завзятих і гомінких учнів 5-А та 5-Б класів Рада старшокласників сьогодні приймала до своєї родини. Для них заздалегідь і підготували цікаву програму – представити класи, виконати ряд веселих завдань, щоб підтвердити, що нинішні 5- класники - це вже не малюки. З почуттями гумору та дорослої відповідальності учні достойно пройшли всі випробування, які були для них підготовлені, здобули звання старшокласника та отримали Диплом.
«Посвята в старшокласники»
Reviewed by nvk5.kremenets@gmail.com
on
листопада 08, 2021
Rating:
![«Посвята в старшокласники»](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEi4QPh6n36InhGfexahkkVbZ4i1xkwI9eGP4rU-0o0l-FWIG7h_RW3EaUSbidwLX_fc4oMyQKnZIZJd_UAZLa1LnRL3amFOVVSP7z6LkzjBE45orJwCGIJBe4e9PEsFJpH0Gi22IdTcC3E/s72-c/245426195_610003883339409_7887239890883273605_n.jpg)
Немає коментарів:
Дописати коментар