#методична_комісія_в_дії
👫👫👫На цікаві, веселі, креативні, змістовні уроки кожного дня поспішають учні 3-Бкласу (вчитель Олена Штука). Учителька під час своїх уроків встигає все:навчати, розвивати, аналізувати..... , адже навчання в НУШ - це середовище, яке створює відчуття комфорту і безпеки, можливість проявити себе. Олена Олександрівна готує різноманітні цікавинки для своїх вихованців, заняття проходять у постійному діалозі, розумінні,формуванні ключових компетентностей. #методична_комісія_в_дії
#методична_комісія_в_дії
Reviewed by nvk5.kremenets@gmail.com
on
листопада 26, 2021
Rating:
![#методична_комісія_в_дії](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgzZgluf-gHqyhP36FrR3XVUK80lrYR6YWFJ0Zfk6QwoIZwopWRdgyaDD_TKCFnZ_IQ1KU2Vp3TUh-4Zg8GQX6RnwSqnLU8j7f86m2wpbJQLv07BNOnFyQeisawIz87sCeVwvO61esP7FM/s72-c/258757417_3058060221096977_1044096234683502155_n.jpg)
Немає коментарів:
Дописати коментар