15.09.2021 на території НВК "Кременецька ЗОШ І-ІІІ №5 - ДНЗ" м. Кременець особовий склад 5 ДПРЧ 5 ДПРЗ та Кременецького РУ спільно з працівниками поліції провели інформаційно-профілактичний захід "День з поліцейським та рятівником"
15.09.2021 на території НВК "Кременецька ЗОШ І-ІІІ №5 - ДНЗ" м. Кременець особовий склад 5 ДПРЧ 5 ДПРЗ та Кременецького РУ спільно з працівниками поліції провели інформаційно-профілактичний захід "День з поліцейським та рятівником"- єдиний інтерактивний урок з правил безпечної поведінки, зокрема в частині дотримання учасниками освітнього процесу, правил дорожнього руху, пожежної безпеки, цивільного захисту та інших питань безпеки життєдіяльності людини, із демонструванням окремих зразків спеціальної техніки, спецзасобів, що використовуються у службовій діяльності.
15.09.2021 на території НВК "Кременецька ЗОШ І-ІІІ №5 - ДНЗ" м. Кременець особовий склад 5 ДПРЧ 5 ДПРЗ та Кременецького РУ спільно з працівниками поліції провели інформаційно-профілактичний захід "День з поліцейським та рятівником"
Reviewed by nvk5.kremenets@gmail.com
on
жовтня 08, 2021
Rating:
![15.09.2021 на території НВК "Кременецька ЗОШ І-ІІІ №5 - ДНЗ" м. Кременець особовий склад 5 ДПРЧ 5 ДПРЗ та Кременецького РУ спільно з працівниками поліції провели інформаційно-профілактичний захід "День з поліцейським та рятівником"](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhecoPgqVYtc83875qeePhsI3nvPFFemB9TLs0q-rA03jQZnxSLR2pAAxdhwBbuJOhPivnghlO5r6MFWFc1aAdGwb-WSGgPIDaQgCiR3Yu_W3jmaxKJQ4TNcrhFdUyIu0v8cSUm3eS0U3I/s72-c/241845981_154277863527420_4442188193152158086_n.jpg)
Немає коментарів:
Дописати коментар