Виставка "Великоднє диво"
Для українців Великдень – це не тільки різнокольорові писанки і смачна паска. Це особливе свято, коли слідують традиціям і вірять у диво. Напередодні цього великого свята наші учні провели акцію "Писанкове дерево" найактивнішими учасниками якої стали учні початкових класів. Також учні виготовляли різноманітні тематичні вироби, а сьогодні стали активними учасниками виставки "Великоднє диво"
Виставка "Великоднє диво"
Reviewed by nvk5.kremenets@gmail.com
on
травня 15, 2021
Rating:
![Виставка "Великоднє диво"](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgy8DaWmMUVccnYNC6-JRooUGmJkjsxPTtko-Xlwe27l7TXt5tjENOULuGozjmFl4Lt6wKEHQ9hsxmNFUP0bYCccs9GIGkp7Rj4nuukKeOpyrRFg1JtvwZh-3RbigRlx56bR3EXtZg7m6k/s72-c/1621063041823474-0.png)
Немає коментарів:
Дописати коментар