Навчальна екскурсія
Сьогодні учні 8-их класів були на навчальній екскурсії та відвідали єдиний музей в Україні Юліуша Словацького. У кожній з кімнат музею ми поринали у певний період життя поета та дізнались багато цікавих фактів із біографії. А також потрапили на виставку Польських Нобелістів в колекції філателіста Юрія Ковалькова.
Навчальна екскурсія
Reviewed by nvk5.kremenets@gmail.com
on
травня 15, 2021
Rating:
![Навчальна екскурсія](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgCtZkDGGP8ez-77hK_lXn6QqBmpIQF6H4GWxsIKENibpi63Lt3u9f2soEAOhUfZXYj21ASUdbhMCNMdCjm4d5gVmf_Wc0W2O1yZEbwCUO5X_cZRdZatUnYc0GIUHAaSt5Kfrpiz1QCIHI/s72-c/1621067011236128-0.png)
Немає коментарів:
Дописати коментар