День Європи у 6-Б класі
Щороку у третю суботу травня Україна відзначає День Європи. Для українців – це особливий день, адже нашу країну та ЄС єднають спільні цінності, історія та культура.Це вже 19-й День Європи, який відзначатиме Україна.
На відміну від минулого року, коли через суворі карантинні обмеження українці могли долучатися до святкування Дня Європи лише онлайн, цьогорічне свято відбувається і в офлайн форматі.Учні 6-Б класу маленькою частинкою долучились до святкування.
День Європи у 6-Б класі
Reviewed by nvk5.kremenets@gmail.com
on
травня 23, 2021
Rating:
![День Європи у 6-Б класі](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgsUqrWBCo5TtvwQXLTWYipI89caqeIlRjBuXxfCGPyU_jvJh_jd6oy9Ks6xcPAfNBTKwvFlIh0WweO6NKRNCBzURBXoAF2SOo_vdoIpHeqO817OfkJSD4ELnYgWQ-Oekz3jzvFmlc6NT0/s72-c/1621791134373201-0.png)
Немає коментарів:
Дописати коментар