Цьогоріч учні 1 – 11 класів НВК долучилися до благодійної акції «Великодній кошик воїнам ООС»
Події, що відбуваються на сході України, нікого не залишають байдужим. Взяти участь у благодійних акціях задля допомоги українській армії намагаються усі свідомі, патріотично налаштовані члени нашого суспільства.
Уже третій навчальний рік наш навчальний заклад з ініціативи учнівського самоврядування проводить акцію «Любисток» - організація передач в зону бойових дій. Цьогоріч учні 1 – 11 класів НВК долучилися до благодійної акції «Великодній кошик воїнам ООС». Школярі, вихованці та працівники НВК зібрали для бійців продукти харчування, солодощі, миючі та дезінфікуючі засоби, а також своїми руками спекли домашні смаколики до великоднього столу.
Цьогоріч учні 1 – 11 класів НВК долучилися до благодійної акції «Великодній кошик воїнам ООС»
Reviewed by nvk5.kremenets@gmail.com
on
квітня 22, 2021
Rating:
![Цьогоріч учні 1 – 11 класів НВК долучилися до благодійної акції «Великодній кошик воїнам ООС»](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgvF6gOrvnd_Ohafg9usG___ZQzDQ1acux1tCpgEWkN4Nrjb-P4aC6wmH01hX_7KwHYXqfPs_y4JhW37STvSVnlWOqm8kND7sKJGmLrwPQAWfl2qI5NsaQNzP4ljLdWDwyAv7sqf9rkDao/s72-c/1619111193794876-0.png)
Немає коментарів:
Дописати коментар