#Декада біології
Четвер, п'ятниця. У Біологічній лабораторії аншлаг. Досліджували транспортування речовин з допомогою барвників;детально провели аналіз відстояної води на наявність одноклітинних, виявили амебу, а також мали змогу спостерігати як вона рухається; захищали проекти; провели підсумки експерименту "Вплив столового оцту на куряче яйце"; виготовляли леп-буки; розпочали експеримент з пророщування насіння. Творчо, весело та креативно провели ці два дні.
#Декада біології
Reviewed by nvk5.kremenets@gmail.com
on
березня 23, 2021
Rating:
![#Декада біології](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhTn7nek2E93-VO8G0ETP2Iitjww11MlEayfXUYZ0nKEZ6o30kLua4lP-ioBCPGd3dCdFBSM_-H5suDn7eMs6rpxuvAAaf6dED3Y3VkS8LHBAZd8LMk9M5arU3sLKhnkfP_3wrzDtdkDrk/s72-c/1616524633323516-0.png)
Немає коментарів:
Дописати коментар