Корисний та розвиваючий подарунок для учнів
З ініціативи міського голови Андрія Смаглюка, приватного підприємця Руслана Тарківського, керівників футбольного клубу"Старт"(Клак Р. і Клак О.) учні нашого НВК отримали корисний, розвиваючий і просто надзвичайно приємний подарунок- м'ячі. Волейбольні і баскетбольні м'ячі стануть запорукою наступних перемог вихованців! І ми будемо знати, що частинка цієї перемоги залежала від наших меценатів!!!
Корисний та розвиваючий подарунок для учнів
Reviewed by nvk5.kremenets@gmail.com
on
березня 23, 2021
Rating:
![Корисний та розвиваючий подарунок для учнів](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhFsLFyx4Vv649t5NIxOGTfclArU-fHicpOQ2p2CJUNfdDzipuO9-fa8qNZWq17W1J6j8axLHzKnDj-Ud989jiSbjiH7jNujt2UrjTWO7krPqVxzHd-9AWp_0SSFK4SYh1iZVDx7XMCZfA/s72-c/1616523945948494-0.png)
Немає коментарів:
Дописати коментар