Декада педагогічної майстерності
Декада педагогічної майстерності
Reviewed by nvk5.kremenets@gmail.com
on
лютого 23, 2021
Rating:
![Декада педагогічної майстерності](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgTGkjh_P1nGGZkUuNk0H0r7-TYOHpdswP0WtpyuNDztKWlKD-AvLrckbm5jsmb1DpDH29nZeWGXG2pV3b4GY3bSNgV_3KpwAoSnghqP4yxICkSxFQB2qYtfFM1QIUGp9Z6YTbJl6u9oXk/s72-c/152605104_2858604684375866_667491684933485247_n.jpg)
У НВК продовжується декада педагогічної майстерності. Цього разу пропоную "побувати" на уроках Карнаух А. В.(мистецтво 8- Б клас),Ляхович Т. А. (біологія 6-А клас), Бубело Т. В. , Швець А.С (англійська мова 7-А ,10 клас), Корчевська О. Я (хімія 7-Б клас)
Немає коментарів:
Дописати коментар