Міжнародний день захисту прав людини
Щорічно 10 грудня в світі відзначають Міжнародний день захисту прав людини.Сьогодні для учнів 7-А класу пройшла виховна година на тему: «Я маю право...СТОП булінг!!!». Учні пригадали свої права і обов'язки, а також розбирали конфліктні ситуації, які відбувалися у школі або з їхніми знайомими.Семикласники разом із шкільним психологом шукали шляхи подолання булінгу і ще раз переконалися,що незнання закону не звільняє від відповідальності за вчинки і дії.
Міжнародний день захисту прав людини
Reviewed by nvk5.kremenets@gmail.com
on
грудня 25, 2020
Rating:
![Міжнародний день захисту прав людини](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiJSWQ_D6HPByeI_d6O41CR-0QIl2ZZsvZ0muY1gc9Gh4n7xbixrXB3VF0WvIr4z480GC232m23-NO1TQ84I7xCUN0gsFWsdCyQueSZBnPIqIVO9HejiS-J8qS9TunYK1c_Yu-gGy601ew/s72-c/131256922_2808373516065650_236602696777748690_n.jpg)
Немає коментарів:
Дописати коментар