Ярмарка-акція "Подаруй дитині свято!"
Пора свят - це не лише час безтурботних веселощів, але і привід задуматися про тих, хто потребує допомоги. Учаснику шкільного клубу підприємництва та гуртка РЦДТ "Моделювання іграшок-сувенірів", який працює на базі нашої школи, виступили з ініціативою подарувати свято діткам, до яких Миколай може не прийти.
Ініціювали. Обговорили. Вирішили. Зробили. І, сьогодні стартувала ярмарка-акція "Подаруй дитині свято!". Запрошуємо охочих небайдужих долучитися до нашої акції та придбати товар на ярмарці.
Ярмарка-акція "Подаруй дитині свято!"
Reviewed by nvk5.kremenets@gmail.com
on
грудня 25, 2020
Rating:
![Ярмарка-акція "Подаруй дитині свято!"](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEi2A4i7xkpk9PiIrMfKV77RVG6XHIeeETHeyhVHCruLk6bUyCKDHh6hq7Wu0xIrVcPmqbkaPHgNtRmCUBc6KZhm270jhsA5IVS1J5rV4bmYye3WDu69nMFCPuXc9hGqH4MFlXlwW7MUYb8/s72-w389-c-h292/image.png)
Немає коментарів:
Дописати коментар