Другий день КОЛЬОРОВОГО ТИЖНЯ у 2-А був кольору снігу
Другий день КОЛЬОРОВОГО ТИЖНЯ у 2-А був кольору снігу. Ми недарма обрали для цього дня білий колір, адже прийшла зима... Всі, і дорослі , і дітлахи, чекають її білого снігу , білих заметілей, білого інею... Бо білий — це найсвітліший з кольорів, символ чистоти . Він приносить спокій і гарне самопочуття, пом'якшує емоції, служить хорошими ліками від стресу.... Сьогодні учні прикрасили клас чудовими білими саморобками, переглянули невеличкий відеоролик, попрацювали над створенням "Словничка білих слів".
Другий день КОЛЬОРОВОГО ТИЖНЯ у 2-А був кольору снігу
Reviewed by nvk5.kremenets@gmail.com
on
грудня 05, 2020
Rating:
![Другий день КОЛЬОРОВОГО ТИЖНЯ у 2-А був кольору снігу](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgZkRsV5Cq-0U7LsMA6b98xVQ1Ucnx2n5KXsqvsNc9v3tzSUjuNGruYIpqHgWpYXjPuDLUSr0SSVEIY6ao_Xb36quBz_VHRW7xRuTws6V-KVb-QUmXKowidAbfKHEpO7nLY-QQ1pEmUa7A/s72-c/129204450_1652303184948937_3922678932321635052_o.jpg)
Немає коментарів:
Дописати коментар