Місячник правового виховання
З 9 по 15 листопада у НВК в рамках Місячника правового виховання проходив тиждень безпеки дорожнього руху. Учні школи взяли активну участь у таких заходах: "Азбука доріг. Школа Світлофора", мистецький вернісаж " Школярі за безпеку безпечного руху", практичне заняття "Надання першої медичної допомоги при ДТП", тренінг " Ти велосипедист. Правила їзди на велосипеді". Учні мали змогу пригадати та вивчити правила дорожнього руху та з'ясувати чи завжди правий пішохід.
Місячник правового виховання
Reviewed by nvk5.kremenets@gmail.com
on
листопада 16, 2020
Rating:
![Місячник правового виховання](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgTAf8hrGhopdBv-kazb5OX9zK7YvBD_9VCW4altv8RPE2yQ0ji5ZHU38L4FT5lz0O0Qw091AcZZ3Frb5ARkAEkmWutjeC-bMRYixcAi4grlyvQlKaDJUjqvZp3p-rD7H5MhTjCL339xBM/s72-c/125405780_833549840790049_379333168670152178_o.jpg)
Немає коментарів:
Дописати коментар