Особлива атмосфера панувала сьогодні в 7-А класі
Особлива атмосфера панувала сьогодні в 7-А класі. Класна кімната сяяла не тільки дитячими усмішками, а й вишиванками, яскравими висловами про мову. З нагоди Дня писемності та мови в нашому класі пройшла виховна година на тему:"Як річка з роду і до роду , так мова починається з народу."Учні продемонстрували свою обізнаність і вміння говорити українською мовою. Також у класі пройшов конкурс малюнків на тему:"Все починається з слова... ".
Багато емоцій викликала виставка-конкурс "Найкращий учнівський зошит", яка показала, що серед учнів є діти, які охайно ведуть зошити і грамотно пишуть. Мною і вчителем української мови Ольгою Юріївною Мазурок було визначено трійку переможців
(Томчук В- І місце, Швець В-ІІ місце, Стецюк А-ІІІ місце) за що отримали свої нагороди.
Особлива атмосфера панувала сьогодні в 7-А класі
Reviewed by nvk5.kremenets@gmail.com
on
листопада 09, 2020
Rating:
![Особлива атмосфера панувала сьогодні в 7-А класі](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgKM6GL-Tv0OZ3LNBwtbH9EthJ6SZ29XE8zgus6PoH23WUdX1MIQaB7w4PSzGLGgxD-GTuVaEPrO36Cz3bdc8rXYmTDLKoGFabReZ4Z50c9rstAEMNVAUfIomEyuGMaEDMAFh2xKHyVDpU/s72-c/124655615_2782527985316870_1181107671543168084_n.jpg)
Немає коментарів:
Дописати коментар