Декада мистецтва у початковій школі
Проходить декада мистецтва і у молодших школярів нашої школи. Вони показали свої роботи на виставці. Були представлені такі роботи : "Льодяні морквинки"(1-ші класи), "Зимові сюжети"(2-Б клас), "Нічні вогні - пригоди ліхтарика"(2-А клас), "Подорож у гори"(3-ті класи), "Сніговичок"(4-А клас), "Невідома планета"(4-Бклас).
Гарні та приємні враження залишили малі художники у глядачів!
Гарні та приємні враження залишили малі художники у глядачів!
Декада мистецтва у початковій школі
Reviewed by nvk5.kremenets@gmail.com
on
лютого 04, 2020
Rating:
![Декада мистецтва у початковій школі](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEj1_QfCtAsFkly_m8GiCe5djtgsWCNBezlFLp1XeX3FF-oY3dfyOUZhyphenhyphenbXgGdvU5MO6REbS2HuAfn33f3QSMQ6xELBaj75c5qAL-jxH-1R2VE8n4iD38_e9__Mm_GXOT-1-qKL6CJ9aAmY/s72-c/20200128_142218.jpg)
Немає коментарів:
Дописати коментар