Безпечний інтернет 2
Сьогодні до Дня безпечного Інтернету долучились наші другокласники. Ми обговорювали практично Шекспірівське питання: грати чи не грати?🤔 Дітки розповідали чому вони грають комп’ютерні ігри та на що готові проміняти час за комп’ютером. І тут вже є над чим замислитись батькам: є діти, котрі ігри проміняли б на прогулянку з батьками, домашню тваринку чи настільну гру. Щоб батькам було легше орієнтуватись в цій темі, для них розробила тематичну брошурку. І на завершення ми з дітками грали ігри: розвиваючі і дозовано)))
![Світлина від Олі Іскри Прендоти.](https://scontent.fiev5-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/p720x720/85068373_587197571862746_3691021849673596928_o.jpg?_nc_cat=111&_nc_ohc=rHdjsjL--lAAX_6x_vT&_nc_ht=scontent.fiev5-1.fna&_nc_tp=6&oh=49ba7e4e38b3902431f345b8a4fd6e02&oe=5F020327)
![Світлина від Олі Іскри Прендоти.](https://scontent.fiev5-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/p720x720/84894209_587197638529406_4084890313724788736_o.jpg?_nc_cat=106&_nc_ohc=ApA_PfiFrgEAX_O63Xy&_nc_ht=scontent.fiev5-1.fna&_nc_tp=6&oh=1f905c93c7c0e9eb14a71f2f8e744e20&oe=5F0104B3)
![Світлина від Олі Іскри Прендоти.](https://scontent.fiev5-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/p720x720/85170644_587197681862735_1834071376080666624_o.jpg?_nc_cat=109&_nc_ohc=Yat_fd6Ci54AX92YTQ1&_nc_ht=scontent.fiev5-1.fna&_nc_tp=6&oh=8e629ab5775b5b9ad149f7f4407bca8e&oe=5EBF3DED)
![Світлина від Олі Іскри Прендоти.](https://scontent.fiev5-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/p720x720/86174040_587197268529443_353605662502027264_o.jpg?_nc_cat=102&_nc_ohc=2anSFnVF8BIAX8auKBg&_nc_ht=scontent.fiev5-1.fna&_nc_tp=6&oh=7f3750c2732051f2c27d5b4aa7ae7010&oe=5EFC6D10)
![Світлина від Олі Іскри Прендоти.](https://scontent.fiev5-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/p720x720/85068373_587197571862746_3691021849673596928_o.jpg?_nc_cat=111&_nc_ohc=rHdjsjL--lAAX_6x_vT&_nc_ht=scontent.fiev5-1.fna&_nc_tp=6&oh=49ba7e4e38b3902431f345b8a4fd6e02&oe=5F020327)
![Світлина від Олі Іскри Прендоти.](https://scontent.fiev5-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/p720x720/84894209_587197638529406_4084890313724788736_o.jpg?_nc_cat=106&_nc_ohc=ApA_PfiFrgEAX_O63Xy&_nc_ht=scontent.fiev5-1.fna&_nc_tp=6&oh=1f905c93c7c0e9eb14a71f2f8e744e20&oe=5F0104B3)
![Світлина від Олі Іскри Прендоти.](https://scontent.fiev5-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/p720x720/85170644_587197681862735_1834071376080666624_o.jpg?_nc_cat=109&_nc_ohc=Yat_fd6Ci54AX92YTQ1&_nc_ht=scontent.fiev5-1.fna&_nc_tp=6&oh=8e629ab5775b5b9ad149f7f4407bca8e&oe=5EBF3DED)
![Світлина від Олі Іскри Прендоти.](https://scontent.fiev5-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/p720x720/86174040_587197268529443_353605662502027264_o.jpg?_nc_cat=102&_nc_ohc=2anSFnVF8BIAX8auKBg&_nc_ht=scontent.fiev5-1.fna&_nc_tp=6&oh=7f3750c2732051f2c27d5b4aa7ae7010&oe=5EFC6D10)
Безпечний інтернет 2
Reviewed by nvk5.kremenets@gmail.com
on
лютого 17, 2020
Rating:
Немає коментарів:
Дописати коментар