Від хати до хати крокує коляда
Обійшла колядка вулицями в місті,
У стічках сріблястих, в світлому намисті.
Іскорки веселі на сніг розсипала,
"Божий син родився!"-усіх сповіщала.
Активними учасниками конкурсу колядок стали молодші учні нашої школи. У їхньому виконанні прозвучали колядки: "Добрий вечір тобі"( Скорський Денис ), "Хай Ісус мале дитя" ( Нагорна Н., Агапова В.), "Нова радість стала", "Щедрик, щедрик , щедрівочка" ( 4-ті класи), "Ой рано, рано кури запіли" (3-ті класи). Проникливо звучав злагоджений спів школярів.Учні подарували слухачам гарний настрій та приємні спогади про зимові різдвяні свята.
У стічках сріблястих, в світлому намисті.
Іскорки веселі на сніг розсипала,
"Божий син родився!"-усіх сповіщала.
Активними учасниками конкурсу колядок стали молодші учні нашої школи. У їхньому виконанні прозвучали колядки: "Добрий вечір тобі"( Скорський Денис ), "Хай Ісус мале дитя" ( Нагорна Н., Агапова В.), "Нова радість стала", "Щедрик, щедрик , щедрівочка" ( 4-ті класи), "Ой рано, рано кури запіли" (3-ті класи). Проникливо звучав злагоджений спів школярів.Учні подарували слухачам гарний настрій та приємні спогади про зимові різдвяні свята.
Від хати до хати крокує коляда
Reviewed by nvk5.kremenets@gmail.com
on
січня 24, 2020
Rating:
![Від хати до хати крокує коляда](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEi7-dz3ZiSvWDp6E5T6e4xTeuqrBiiRBaoJ172PmwJFecB1hKQfSdy8UW-eWU0kNBdMVAnvOFhNOLuypzG9Z42G6DyAddlPaTt0-wCNBbO5z7vOJ06OU3ztWRWCjXpIWZ6SRH27gXlcC2U/s72-c/20200122_104733.jpg)
Немає коментарів:
Дописати коментар