Тиждень природничих дисциплін
З метою сприяння екологічної освіти учнів та громадськості, виховання бережливого ставлення до рідної природи, прищеплення любові до предметів природничого циклу, розширення кругозору дітей з 18 по 22 березня 2019 року в НВК проходитиме тиждень природничих дисциплін.
Так, в понеділок, відбулося відкриття тижня на тематичній лінійці "Збережемо Землю - збережемо життя!". Крім цього, було оголошено конкурс стінівок "Первоцвіти". Деякі класи уже порадували нас першими роботами.
Так, в понеділок, відбулося відкриття тижня на тематичній лінійці "Збережемо Землю - збережемо життя!". Крім цього, було оголошено конкурс стінівок "Первоцвіти". Деякі класи уже порадували нас першими роботами.
Проходив екологічний майстерклас "Чи вміємо ми сортувати?"
Всі кажуть: "Понеділок - день важкий", але для учнів 8 класу він став творчим та креативним. Саме для них сьогодні стартувала гра "Перший мільйон". Вони змогли показати свої знання, ерудованість з хімії.
Бажаємо учасникам Тижня природничих дисциплін натхнення та творчих злетів!
Тиждень природничих дисциплін
Reviewed by nvk5.kremenets@gmail.com
on
березня 18, 2019
Rating:
![Тиждень природничих дисциплін](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgPnW8KghWE5x7ONBAUsy1GT6Q32yfiOHYdLXXH1TOYv6nESCD-VaRnyWqU2CV6wRUUUUoXczT2eCyRRGt9rrU-setUvz2XbIKnbaovfFwSUUdBKi-NZwKsUN5PnPU_vsMsWir4TRncpJw/s72-c/IMG_20190318_135257.jpg)
Немає коментарів:
Дописати коментар