Участь у І етапі Всеукраїнського конкурсу "Земля наш спільний дім"
20 березня на базі Кременецької ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 був проведений І (міський) етап ХVІІ Всеукраїнського конкурсу «Земля - наш спільний дім» на тему «Раціональне природокористування», у якому команда НВК "СПОЛОХ" виборола почесне ІІІ місце.
У ході виступу наші учні представили презентацію еколого-просвітницької та природоохоронної діяльності, проведену впродовж року. Також у виступі відображався власний досвід та результати практичної природоохоронної роботи та популяризації руху задля збереження навколишнього середовища.
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEga642TQANQGQOlYLpFwNBcboupNWKZgh7w_7r1E4RUOdLj3aROiBQGadJsYcSOfQDd4OJdYc3ohz8K1eG98lI4p1iJNE1Cjg8XC5Nv4hP6OuPf-16uTeyhJpF8ukiC8NIeeGe_L9Ziv8Vu/s640/DSCN6929.JPG)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgyotD4mgFd-PS6-ENjXv2zRfb7qzEI2IgsyCrNsy5DGvmH0Czd3hjzwC7miLYDMXa8pjod2IDlMWyHk2sgWMliPSYcimEZF2Wn85cPRvG29QjsWkrlzDKaOQ8xB4qhgxCWpJmwDHiQhE8v/s640/DSCN6945.JPG)
У ході виступу наші учні представили презентацію еколого-просвітницької та природоохоронної діяльності, проведену впродовж року. Також у виступі відображався власний досвід та результати практичної природоохоронної роботи та популяризації руху задля збереження навколишнього середовища.
Участь у І етапі Всеукраїнського конкурсу "Земля наш спільний дім"
Reviewed by nvk5.kremenets@gmail.com
on
березня 28, 2018
Rating:
Немає коментарів:
Дописати коментар