Наша учениця переможець ХІІ Міжнародного конкурсу
У Національній опері України ім. Тараса Шевченка 09 лютого 2018 року відбувся ХІІ Міжнародний конкурс-фестиваль талановитих дітей-сиріт "Щасливі долоні" .
За 12 років благодійний проект допоміг розкрити таланти і здійснити мрії 10 500 дітей-сиріт з усіх куточків України. Цьогоріч в проекті взяли участь 600 дітей у віці від 12 до 16 років, відібраних на конкурсній основі Міністерством соціальної політики в напрямках "Освіта", "Культура" та "Спорт". 30 з них отримали нагороди на фестивалі. Серед нагороджених - Інна Коминярська, учениця 9 класу НВК "Кременецька ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 - ДНЗ".
Вітаємо з перемогою!
![Результат пошуку зображень за запитом "щасливі долоні 2018"](https://kiev.informator.ua/wp-content/uploads/2018/02/DSC4464.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEi9k8IHhqp3Eu7Jsg_5P90gU3M5tnFppSy0rTkAZ3QvanxgnZc1-aMtvv8CukKUUYoOYGS7mkU3YbAQJaJZ7tlSxtk8rK5JXmd8zTHnS6f6fJMQfb895uDukbqor_C-OPfeLcSzJKH56WTd/s640/f67_unick_181.jpg)
Наша учениця переможець ХІІ Міжнародного конкурсу
Reviewed by nvk5.kremenets@gmail.com
on
лютого 24, 2018
Rating:
Немає коментарів:
Дописати коментар